Březen 2010

Nový dezzíkkk.....:o)

29. března 2010 v 21:27 | monty
Mno nudila jsem se, tak jsem dělala dezzík, ale nějak se mi asi nepovedl.........Takže asi v nejbližší době budu dělat jiné....:o) Nwm co přidávat za články, můžete dát zase tip:o)
žáj

Ketuška poprvé venku...:o)

25. března 2010 v 19:40 | monty
ttkf
jf

tcdzk
lil

zrs


Ketuška se probudila s jarem ze zimního spánku:o)

18. března 2010 v 19:07 | monty
Od konce listopadu do včerejška, Ketuška byla stále ospalá pořád chrápala:o)Víc spala než běhala. A včera a dneska jak kdyby ji někdo vyměnil......Začíná lítat po celý klecy a demolovat jí....Už je ta umělina docela dost prokousaná... Já jsem si dřív myslela, že je nějaká nemocná, nebo že je to stářím a teď prostě začalo svítit sluníčko a Ketuška začíná být blázennn:....:o)
A ještě zbývá jedno místo za diplomek. Pod tímto článkem.
i,iuu,

Bleskajda

15. března 2010 v 17:59 | monty
Napište, kolik je tam těchto pejsků:
3 správné odpovědi dostávají diplomky.


Diplomky pro mě.

15. března 2010 v 17:40 | monty
od Máji:od Vejulky:


Ketííí a Rozííí

14. března 2010 v 19:34 | monty
Jsem se nudila, tak zvířátka museli do řady a fotit........:o)


Konec zápisu SBéček.

10. března 2010 v 15:43 | monty
Zůstávají všichni ostatní mimo :
  • mixkika
  • desicion

Bohužel, mno, když nemůžete za 5 dní ani jednou přijít, aby jste se zapsali.

ALE! Dám vám ještě jednu šanci.......Když příjdete a napíšete nějaké odůvodnění, proč jste za 5 dní nemohli přijít, tak si vás ještě možná nechám..Takže ted vás mazat nebudu a uvidí se....


zrcadlo pravdy no nwm....... Ty tam nemáš napsaný, že máš pozastaveno...Ale máš tam něco v tom smyslu, tak to ještě vezmu....

klikačka

7. března 2010 v 21:28

budoucí klikačka

7. března 2010 v 21:25


Něco o vybavení klece pro králíčka a obrázky králíčků

6. března 2010 v 16:19 | monty
A ještě připomínám, že je pod tímto článkem zápis SBéček!!

No tak každý správný králík by měl mít v kleci následující:
  • Domeček
  • Jesličky na seno
  • Podestýlku
  • Misku na krmení
  • Napáječku
  • Záchůdek
  • Kámen na hlodání
  • KlecNo a teď vám to sama popíšu, nechce se mi to pořád kopírovat, protože mě neskutečně štve, když něco hledám a najdu na deseti blogách ten samí článek.Domeček:

Můžete ho koupit v krámě, ale stojí kolem 250-300 kč, takže vám dám návrh, jak ho vyrobit jinak.
Jde si sehnat dřívka, uříznout je jak je potřebujete a stlouct a nebo jako jsem to udělala já:
Vzala jsem si krabici (plastovou), perořízek a pilku na železo. Vezmete tu krabici a s perořízkem naříznete, jak by jste chtěli, aby byla ta díra velká (na průchod do domečku) Když to všechny strany naříznete, tak si perořízkem uděláte aspoň někde do toho nářezu díru, aby jste mohli vzít pilku a dořezat to s ní, protože s perořízkem se to dělá blbě. Tak snad jsem vám poradila. Kdyžtak mi ještě napište a já vám to napíšu podrobnějš. A jde to udělat i z papírové krabice, ale budete muset počít s tím, že za 14 dní si to zopakujete, protože bude rozkousaný:o)Jestličky na seno:

Se prodávají ke kleci a nebo si je můžete koupit zvlášť, nevim za kolik zvlášť, protože já jsem si je koupila rovnou s klecí. Jsou dobré na to seno, protože ten králíček to seno nemůže počůrat.


Podestýlka:

můžete používat roztrhané papírové ubrousky, nebo ručník (ale to jen pokuď je váš králíček naučený chodit na záchod, aby ten ručník nebyl počůraný.)
Nebo slámu, ale já používám hobliny. Je nejlepší si je někde od nějaký firmy sehnat, která dělá s dřevem, protože ta vám je dá zadarmo. Ve zverimexu je prodávají malé snad za 25 kč.... A vydrží tak na max. 3 čištění....


Mistička na krmení:

Ta je nejlepší koupit ve zverimexu, aby byla těžká a králíček jí nemohl převrhnout. Já jí kupovala snad za 45kč.
Napáječku:

Jde použít i mistička, ale mně se osvědčila spíše napáječka, protože misku je okamžitě plná pilin...Napáječku koupíte ve zverimexu za 100 kč (možná i méně)


Zachůdek:

Můžete si vzít třeba jen misku, která se používá pod květináč, nějakou větší a stačí to, (můj kráíček se na to naučil. Ale v nejbližší době mu chci také koupit zachůdek ze zveráku(stojí snad 100 kč.)


Kámen na hlodání:

Myslím, že není potřeba... Stačí, když mu budete dávat tvrdý chleba, rohlík a to postačí....Já taky tohle dávám a Amálka má zoubky malé:o)

Klec:

Měla by mít rozměry min. 80 *40 cm, ale to jen pro opravdové zakrslíky, třeba pro beránky by měla být velká 100*50cm

A tady máte fotky králíčků:A ještě připomínám, že je pod tímto článkem zápis SBéček!!

Zápis SBéček.

5. března 2010 v 14:26 | monty
Tak kdo chce být nadále moje sbéčko, tak ať se zapíše.

1. přezdívka
2.tvůj blog.


Kdo se nenapíše, mažu. Neplatí pro Deny a Ančulku, ty zůstávaj pořád mé sbéčka i když se nezapíšou, protože mají pozastaveno.


Dále to neplatí pro :


Protožre ty jsou moje úplně nejnovější sbéčka a ty ještě nechám, jinak ostatní se prostě musíte zapsat. A ty kdo se nezapíšou, tak prostě mažu. Stejně sem nechodí...Čas máte do: 10.3. 2010(do středy)

Kde jste všichni???

2. března 2010 v 18:52 | monty
Kde jste všichni, já moje sbéčka na svém blogu neviděla už hodně dlouho. Jen kikina a hamsterkřeček, se tu ukázali a ostatní nic.... Bere ančulku a Deny, ty mají pozastaveni, ale co ostatní? Tak fajn, no udělam zápis SBéček a kdo se zapíše bude mé SB. Ostatní mažu. Jo a chci dodat, že to nepíšu kvůli tomu, že mám malou náštěvnost, mám pořád stejnou, ale vadí mi, že já k vám chodím a vy nic. Ano, nedám komentík, tomu kdo tam má obrázek a konec, opravdu nwm co napsat a nebo těm kdo tam už má dlouho stejný článek. Tak si to nějak přeberte a hlavně si to neberte špatně...Já to špatně nemyslim. Tak za tři dny sem dám článek se zápisy SBéček a ten kdo se protě zapíše bude mé sb. ostatní mažu!(neplatí pro ančulku a Deny)