Květen 2009

Dlouho už jsem sem dlouho nepsala...

26. května 2009 v 20:41 | monty
Nové info, křečíci malí nebudou, ale budu mít nového králíčka, když to bude holčička, tak Amálka, nebo Jůlinka a když kluk, tak Cipísek. Dostanu ho k vysvědčení, ale možná i dřív. Až ho budu mít, tak sem dám fotky a asi tento blog bude o všech mých zvířátkách, takže křečík Ketinka, pejsek Rozárka a králíček (buď Amálka, nebo Cipísek.)

Ketinka má dneska manžela...

18. května 2009 v 17:07 | monty
Jak jsem minule psala, že už mi ho kámoš půjčí, tak mi ho nakonec nepůjčil, ale zkoušely jsme to ještě jednou s Filípkem, ale to nešlo. Dneska mi ho kámoš půjčil (Ferdu=křečík džungarský). Jsou teď spolu v kleci, ale Ketinka nechce píská, utíká, budu ho mít půjčenýho do zítra, tak třeba se chytne, ale nwm, někdy vám sem písnu, jestli Ano nebo Ne.

Ketinka se bude znova pářit!! :o)

13. května 2009 v 18:56 | monty
Kámošky dneska říkala, že by chtěli křečíky, tak jsem jim slíbila, že nechám Ketince mláďátka. Jeden kamarád má křečka (kluka), tak mi ho půjčí zítra a necháme je spolu ze čtvrtka na pátek a nebo ze čtvrtka na pondělí, to by bylo asi lepší, podle toho, jak se snesou.... Zítra k němu půjdu vezmu si jeho křečíka i s klecí a potáhnu jí po celém městě fffffffffffffffffffff.............. No, možná mu řeknu, ať mi ho dá do krabičky, ještě nwm. Zítra vám sem písnu, jestli se páří a nebo jestli Ketinka prská a budeme mít prdlajs :o) Tak zítra písnu... ♥

Kámoška má nového křečíka!

6. května 2009 v 17:58 | monty
Kámoška už má asi přes týden nového křečíka. Kulíška. Zapoměla jsem to sem napsat, tak se Deny omlouvám. Je to Džungárek(bílí). Už jsem ho viděla. Tady máte obrázek džungaráčka bílého:


Ketinky jídelníček aneb jídelníček pro vaše křečíky

3. května 2009 v 19:43 | monty
Udělala jsem Ketince hodně jídelníčků, tak vám sem nějaké napíšu a můžete se podle nich řídit. Jestli někdo děláte taky jídelníčky pro vaše křečíky, tak mi pošlete jeden jídelníček na E-mail monty97@seznam.cz a já je dám na blog pod vaší přezdívkou a další lidi si z vašeho jídelníčku budou moc udělat jídelníček pro jejich křečíky. A navíc, každý, kdo pošlete jídelníček, budete mít diplomek na mém blogu.


Tak tady jsou ty jídelníčky:


Pondělí: Voda. zrní, suchý chleba

Úterý: Voda, jogurt

Středa: Čaj*, zrní, zelenina

Čtvrtek: Voda, zrní, ovoce

Pátek: Voda, obložená miska s ovocem

Sobota: Voda, 2 druhy zrní

Neděle: Čaj, zrní, zelenina nebo ovoce


* Pokuď by jste dělali ten čaj, tak se dělá černý a jen slabý!!

Pondělí: Voda, zrní, suchý chleba

Úterý: Voda, 2druhy zrní

Středa: Voda, zelenina

Čtvrtek: Čaj, obložená miska s ovocem

Pátek: Voda, jogurt

Sobota: Voda, suchý,nebo normální ovoce

Neděle: Voda, zrní
Pondělí: Voda,ovoce,zrní

Úterý: Voda, jugurt

Středa: Čaj, 2druhy zrní

Čtvrtek: Voda, zelenina, zrní

Pátek: Voda, obložená miska se zeleninou

Sobota: Voda, zrní, suchý chleba

Neděle: Čaj, ovoce

Přihlašte se do soutěže!!

3. května 2009 v 19:23 | monty
Scháním lidi, kteří by se přihlásili do soutěže, kterou najdete zde . Kdokoli se přihlašte i když nebudete mít křečíka, to je jedno, můžete si adoptovat, tím, že si najdete fotku křečíka a pošlete mi jí na E-mail: monty97@seznam.cz