Duben 2009

Potrvdilo se, že Ketince se nic nenarodí

25. dubna 2009 v 21:13 | monty
No jo, nic nemá, nedá se nic dělat, ale tak za týden 14 dní zkusíme s kamarádkou je dát znova k sobě. Tak uvidíme, pokuď by se Ketinka nechla, tak to sem písnu:o)

Ketinka mít malý nebude...

18. dubna 2009 v 22:03 | monty
Táta dneska znova makal na Ketinku a už nic necejtí. Prostě se jí narodili a asi je sežrala..... Protože předevčírem měla krev na zadečku, tak je asi sežrala. Ach jo! :o((((

Ketinka, když spinkala (sobota)

18. dubna 2009 v 13:59 | monty
Ketinka v sobotu, dneska už by se opravdu měli narodit malý, protože to už je 22 dní od páření. Když jsem jí fotila, tak zrovna spinkala.
Kvalita fotek nic moc, ale aspoň něco.

Ketinka si dává na čas....

17. dubna 2009 v 15:34 | monty
Ketinka si s mláďátky dává na čas. Nechce je porodit. ALe v bříšku má mláďátka určitě. Měli jsme i dřív křečíky a tak táta to pozná. Makal jí na bříško a prý už je to na hranici a už velmi rychle se narodí. Tak nám držte všichni palečky, ať je to co nejdřív.
S Ketinkou vám děkujeme!!!

Ketinka už má před porodem!

16. dubna 2009 v 20:25 | monty
Ketinka dneska odpoledne měla na zadečku krev, ale zatím se jí stále nic nenarodilo, celý den spinká, je unavená, když se jí trochu zmáčkne bříško, tak cejtím mláďátka. Ale teď k večeru už se na ní nesmí máknout, jinak by mě kousla. Už se těším na mláďátka a myslím si, že se tuto noc už narodí!! Hurá! Už to nemůžu vydržet.

Ketince se do pátku narodí mláďátka!

15. dubna 2009 v 20:54 | monty
No jo, už je to tady!!! Ketince se do pátku narodí malinký mláďátka!! Už má i veliké bříško, ale ne zase nějak obr, asi bude mít jen 3-4. Ale dneska už celý den spinká... Ale aby zase nebylo všechno v poho, tak Ketinka má něco s očíčkem má ho stále zavřené. Ale k veterináři jí táhnout nechci, protože když čeká malý... Tak jí to mažu mastičkou na očíčka, tak snad jí to pomůže. A když ne, tak hold bohužel s ní budu mudet jít k veterináři, ale moc se mi nechce, aby potom nesežrala ty malý. Napište do komentíku, jestli jste měli někdy taky takové problémy a jak jste je vyřešili.

Březost se chýlí ke konci!!

12. dubna 2009 v 14:34 | monty
Ketince se do pátku už narodí mláďátka! Hurá! Už má i bříško, ale ne úplně obr, asi bude mít jen 3-4 mláďátka. To stačí, nikdo to nechce, tak nwm, jak to rozdám.Jestli někdo chcete klidně napište. Jsem z okresu Rakovník, ale stejně daleko od nás je Kladno. Až se narodí, napíšu článek kolik jich je.

Ketinka má nové obydlí

2. dubna 2009 v 13:47 | monty
Ketinka měla do těď akvárko, ale k narozkám jsem dostala peníze, tak jsem si šla koupit klec za 300Kč. Nemám fotku, ale na internetu je úplně ta stejná. Tak vám sem dám fotku od tamtuď.