Nová soutěž

20. března 2009 v 18:58 | monty
Vymyslela jsem novou soutěž.
Je to ve smyslu toho, že se budete starat o křečíčky.
Přihlásíte si svého křečka dostaneš 100 bodů a budeš mu muset koupit klec, každý týden jídlo a pití. Ptáte se jak si to koupíte? Požádáte mě o otázky a když zodpovíš nějakou otázku, tak dostaneš určený počet bodů, kolik bodů dostanete za odpověď, budete mít napsaný u otázky.
Dám příklad: Na začátku budete muset koupit klec, aby vám křeček neutekl, tak máte 100 bodů a klec bude stát 140 bodů, tak musíte požádat otázky, aby jste měli body a když je budete mít, tak k vám přidělím klec.Ten, kdo svého křečka nenakrmí do 8 dnů, má strhnuto 50 bodů. Kdo mu do 8 dnů nedá napít, je mu strženo 45 bodů a ten, kdo mů nedá nic za měsíc, je ze soutěže vyřazen! Ptáte se jak získáte jakoby vodu? Napíšete mi E-mail na toto téma.: Ahoj, chtěla bych nakrmit svého křečíka, dáš mi otázky? Já se je pokusím do 1-2 dnů odeslat. na nakrmení a na napití budou 3 otázky. Na klec 5 otázek. Pokuď chcete vědět víc, napište na E-mail

Pokuď chcete svého křečka přihlásit, pošlete jeho foto a jméno.

Klec si vyberete z mých obrázků a ten kdo si o nějakou tu klec napíše jako první, dostávají a už mu jí nikdo nemůže vzít.

Foto posílejte na E-mail: monty97@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama