Březen 2009

Filípek

27. března 2009 v 18:54 | monty
Toto je kamarádky nový křečík. Je zrovna v kleci a leze ven.... :o)

Fotky Ketinky při páření s Filípkem

27. března 2009 v 18:51 | monty
Tak mi je kámoška poslala a tady je máte:
Už se těšíme na mláďátka :o)

Ketinka bude mít mláďátka!! A už brzo..

27. března 2009 v 15:09 | monty
Dneska tady byla kamarádka s Filípkem a Ketinka se pářila. Šlo to docela v pohodě, ale nejdřív se prali a Ketinka mě kousla, ale pak už všechno šlo jako po másle. Nechali jsme je u sebe asi půl hodinky pak jsme je už dali od sebe, protože Ketinka byla už unavená. Teď oba spinkají.... Fotky jsem bohužel dát nemohu, protože jsem fotila ve velkým formátu. Ale měli jsme na to program, že se to zmenšilo, ale už jsme ho asi vymazali. Ale kamarádka taky fotila, tak snad budu mít od ní. Budu se snažit dát nějaký fotky sem.

Ketinka bude mít mláďátka!!

24. března 2009 v 16:54 | monty
Sehnala jsem lidi, kteří by jsi vzali křečíky, ale jedni si berou všechen zbytek, takže kdo by chtěl, tak si můžete vzít. V pátek jdu s Ketinkou ke kamarádce, která má kluka a už budu mláďátka.:o)

Kdo by chtěl, má ještě šanci napište na denka970@seznam.cz

Přihlášení do soutěže

23. března 2009 v 14:15 | monty
Přihlašte se do soutěže, ať to má smysl hrát! Zatím mám tři lidi a další dva se rozmýšlí, tak kdo chcete, tak pošlete fotku, jméno křečíka a svou přezd´ívku na E-mail. Začneme hold až v sobotu, aby se ještě někdo přihlásil.

Diplom pro Lízu

23. března 2009 v 11:51 | monty

Diplom pro mě od Ivči

22. března 2009 v 21:17 | monty

Diplomy pro SBéčka

22. března 2009 v 13:58 | monty

Prodal by někdo klec?

21. března 2009 v 19:03 | monty
Nemáte někdo klec na prodej a bydlíte někde okolo Rakovníka nebo spíš Kladna? Chtěla bych pro svého křečíka klec místo akvárka. Ale nemůžu žádnou sehnat a novou za 400 stovky mi rodiče nechtějí koupit. Tak kdyby někdo náhodou mohl prodat nějakou klec do 200 Kč, tak mi pošlete fotku na E-mail a napište odkuď jste. Pro klec by jsme si případně přijeli. Předem děkuji všem, kdo nabídne klec.

Chtěl by někdo Křečíky???

21. března 2009 v 18:54 | monty
Chtěla bych křečíky, ale kdyby se narodili, neměla bych komu dát, takže mi to rodiče nechtěj dovolit. Takže se vás tady ptám, jestli někdo nechcete malého Džungaráka?? Ale není to jisté, jen jestli by se našel někdo, kdo by chtěl džungaráka a rodiče by mu to dovolili. Ale jen pro ty, kteří bydlí v okresu Rakovník. Klidně i jinde, ale museli by jste si pro ně přijet. Ten kdo by měl zájem, tak bych až by se narodili i napsala přímo místo, kde bydlíme, aby jste si pro ně mohli přijet. Ptáte se za kolik by byli? Asi za 10 Kč. Jen by jste si pro ně museli přijet. Napiš te do komentářů, kdo by chtěl a rodiče by mu to dovolili.

Můj diplom od Deny

21. března 2009 v 16:56 | monty

Diplom pro Mišulku

21. března 2009 v 16:55 | monty

Diplom pro Deny

21. března 2009 v 16:06


Klece pro křečky, do soutěže

20. března 2009 v 19:43 | monty
Tady máte obrázky klecí, které si můžete koupit pro svého křečka. Ale je to jen na blogu, ne domů!! teď ještě nepište, že si jí chcete koupit, nejdřív mi pošlete fotku vašeho křečka. A počkejte, až začne soutěž.

Klec za 130 bodů.
Klec za 140 bodů.
Klec za 135 bodů.
Klec za 145 bodů.

Klec za 150 bodů.


Klec za 148 bodů.Klec za 145 bodů.olimpia.jpg


Klec za 200bodů

Zavřít velké náhledy
Klec za 180 bodů.Klec za 190 bodů.


Klec za 165 bodů.

A nebo akvárko za 115 bodů. Žádnou fotku jsem nenašla, pokuď by jste chtěli, abych dala vaše akvárko na blog, že by bylo do soutěže vaše, tak mi pošlete obrázek akvárka, ale nemusíte mít fotku a vlastnin akvárko!!!
Další, jen pokuď vás bude hodně.

Nová soutěž

20. března 2009 v 18:58 | monty
Vymyslela jsem novou soutěž.
Je to ve smyslu toho, že se budete starat o křečíčky.
Přihlásíte si svého křečka dostaneš 100 bodů a budeš mu muset koupit klec, každý týden jídlo a pití. Ptáte se jak si to koupíte? Požádáte mě o otázky a když zodpovíš nějakou otázku, tak dostaneš určený počet bodů, kolik bodů dostanete za odpověď, budete mít napsaný u otázky.
Dám příklad: Na začátku budete muset koupit klec, aby vám křeček neutekl, tak máte 100 bodů a klec bude stát 140 bodů, tak musíte požádat otázky, aby jste měli body a když je budete mít, tak k vám přidělím klec.Ten, kdo svého křečka nenakrmí do 8 dnů, má strhnuto 50 bodů. Kdo mu do 8 dnů nedá napít, je mu strženo 45 bodů a ten, kdo mů nedá nic za měsíc, je ze soutěže vyřazen! Ptáte se jak získáte jakoby vodu? Napíšete mi E-mail na toto téma.: Ahoj, chtěla bych nakrmit svého křečíka, dáš mi otázky? Já se je pokusím do 1-2 dnů odeslat. na nakrmení a na napití budou 3 otázky. Na klec 5 otázek. Pokuď chcete vědět víc, napište na E-mail

Pokuď chcete svého křečka přihlásit, pošlete jeho foto a jméno.

Klec si vyberete z mých obrázků a ten kdo si o nějakou tu klec napíše jako první, dostávají a už mu jí nikdo nemůže vzít.

Foto posílejte na E-mail: monty97@seznam.cz

Ketinky útěk (2)

19. března 2009 v 1:57 | monty
Ketuška už je v pohodě, běhá po kleci pije, jí je to dobré asi jí ten koberec nic neudělala. Je sice teprve večer, ale snad jí nic není. To jsem ráda!

Řetězák

19. března 2009 v 1:55 | monty
Kolikátého je? 19.3.09
Co je za den? čtvrtek
Tvoje oblíbené barvy? světle modrá, růžová
Tvoje barva pokojíčku? oranžová
Máš webcameru? ne
Co používáš za řasenku?Žádnou
Jméno tvojí nej kámošky/kámoše.Denča, Berta, Luky
Máš nějaký značkový oblečení? Pár jo
Co právě teď děláš? koukám na televizi
Máš nějakou přezdívku? jo. kolombo, monty
Těšíš se do školy? Ne! Kdo by se těšil?!
Meloun x jahody? Chutná mi oboje, ale asi spíš meloun
Chodíš do Mc Donald´s? Moc ne
Koupil/a jsi si někdy HAPPY MEAL? Jj, asi jednou
Tvoje poslední hračka v happy mealu? už nwm.
Kde by jsi chtěla bydlet? Ve vila v nějakém městečku ve středočeským kraji.
Máš náušnice? A jak vypadaj? Mám, jsou to takový stříbrný kytičky, nebo tomu někdo říká motýlci.
Oblékáš se moderně? Nwm.

Používáš tužku na oči? jen na karnevaly, jinak ne
Máš něco od značky maybelline? Asi ne.
Máš dlouhý nebo krátký vlasy? spíš kratší, tak pod ramena
Kdo má pokračovat? Ten, kdy bude chtít!

Ketinky útěk

18. března 2009 v 13:54 | monty
Včera jsem dala Ketinku do běhací koule, ale asi jsme jí špatně zavřela a Ketinka mi utekla, hledala jsem jí po celém bytě, ale nakonec byla pod skříní. Pod skříní, ne za skříní, mám totiž po skříní takové místo, že se tam dostane. Zkoušela jsem jí lákat na zrní, nějak vystrčit, ale nic nepomáhalo, byla už pod skříní 7 hodin!!! A za tu domu nic nesnědla ani nevypila. Zkoušela jsem jí dát pod tu skříň zrní, ale nesnědla to. Tak když táta přišel z práce, odsunul skříň a vyndala jsem jí. Chudinka byla úplně vystresovaná, klepala se běhala po celé kleci a nechtěla jíst ani pít. Až večer si konečně vzala vodu a vypila půlku vody z napáječky!!! A snědla celou misku zrní. Ale problém je v tom, že pod tou skříní kousala koberec a já se teď bojim, aby se jí to nějak nezamotalo ve střívkách a nemusela k veterináři, nebo tak něco. Ale celou noc spinkala, dneska ještě taky spinká, nebo se jde napít a napapat, ale neběhá po kleci jako normálně, spíš polehává. Tak uvidím v příštích dnech. Až budu vědět, jestli je to dobré napíšu sem.

Kreslení křečků

18. března 2009 v 13:37 | monty
Dneska jsem hledala po internetu, co bych sem mohla dát a našla jsem kreslení křečků. Zkoušela jsem si je kreslit, ale moc dobře to nedopadlo, jen jeden se mi trochu povedl, ale toho druhého jsem raději vygumovala. Tak vám sem dám také ty obrázky a zkuste si je nakreslit. Pak napište do komentářů, jak váš výtvor dopadl.

Klece pro křečky

13. března 2009 v 20:05 | monty
Nějaké obrázky klecí.


Tuto klec bych nechtěla, bála bych se, že by se ten křečk někde šprajcne, nebo se mu něco stalo. Stojí 1725 Kč.
O něco lepší, ale platí to samé jako ta předchozí. Stojí 1294 Kč.
Tato klec je dobrá, ale tak pro morčátka, nebo křečky zlaté. Jsou moc velké mezery mezi šprajclemi. Stojí 485 Kč.Tato klec se mi zdá nejlepší. Je velká, má kolotoč, domeček a je to ve výššce, takže dóle může křeček klidně běhat. Stojí 570 Kč.
Našla jsem to na internetě, nejsou na prodej!!!! Jen na ukázku, co si myslím.